Česká verze
English version
Deutsche version
 
 
 

NEUHEITEN

NOVÉ HVĚZDY MANÉŽE

18.03.2008

Tak je tady máte. První snímky malých čtrnáctidenních lvíčat. Uvidíme, jaká jména budou vybrána. Můžete se i Vy zúčastnit jejich výběru. Napište nám, která by se hodila pro naše malé nové přírůstky.

mehr »

 

NOVÁ NOVINKA - HOSTOVÁNÍ V MARTINĚ

12.03.2008

Sledujte turné a místo vystoupení.

mehr »

 

ZEMŘEL RADOVAN LUKAVSKÝ

11.03.2008

Zemřel Radovan Lukavský, legenda české kulturní scény, v nedožitých 88 letech. Díky svému kultivovanému hlasu se stal jedním z nejvyhledávanějších vypravěčů a recitátorů. A právě on, Radovan Lukavský, nám vypráví  svým vlídným, klidným a laskavým hlasem úvodní slovo k filmového seriálu "Cirkus Humberto". Radovan Lukavský ve svých slovech o cirkusu vyjádřil všechnu lásku a život cirkusu, který byl, je  a bude i nadále. Jeho slova nás budou  stále provázet při otevření našich webových stránek. Až si najdete chvilku

mehr »

 

CIRKUS ZAVÍTÁ DO ŽILINY

09.03.2008

Sledujte turné - cirkus zavítá do Žiliny.

mehr »

 

TRNAVSKÉ NOVINY

04.03.2008

Do cirkusu pribudli ťavy i levíčatá... V regionálních novinách Trnavské noviny se můžete dočíst, která mláďata se v cirkusu před několika dny narodila. Mají se čile k světu a věříme, že se přijdete podívat nejen na ně, ale i  na nově nastudovaná umělecká čísla drezérů, akrobatů a bezpochyby i zvířátek.

mehr »

 

TURNÉ - PRIEVIDZA

02.03.2008

Sledujte odkaz Turné - představení v Prievidzi.

mehr »

 

UPOUTÁVKA NA WEBU OC GALÉRIA V TRNAVĚ

22.02.2008

Podívejte se na upoutávku na webu Obchodního centra Galéria v Trnavě, jakou pozornost věnují akcím, které probíhají v rámci jejich OC a při příležitosti hostování cirkusu Humberto vyhlásili soutěž pro své návštěvníky o volné vstupenky na představení.

mehr »

 

SOBOTA 23.2. ODSTARTUJE CIRKUSOVÉ TURNÉ 2008

21.02.2008

Cirkus zahájí zítřejším dnem sezonu po Slovenské republice a to v Trnavě. Začátky představení jsou zveřejněny v odkazu Turné. Pokud se rozhodnete navštívit cirkusový zvěřinec, čeká na Vás velké překvapení. Tento týden se narodila mláďata lamy, ťavy a lva. Přijďte se na ně podívat, budete mít Vy i Vaše děti nezapomenutelný zážitek.

mehr »

 

CIRKUS HUMBERTO V DOHLEDNÉ DOBĚ ZAHÁJÍ SEZONU 2008

11.02.2008

Vážení přátelé, fanoušci a diváci, cirkus Humberto v dohledné době zahájí sezonu 2008. Letošní turné bude  opět hostovat ve Slovenské republice. Sledujte naše Novinky a Turné a přijďte se podívat, co Vám letos cirkus přiveze. Za všechny se na Vás těší rodina Navrátilova.

mehr »